۱۳۹۹/۰۷/۰۵
استاندار:

مکان های موجب شیوع بیماری کرونا تعطیل می شوند

استاندار خراسان شمالی از بررسی دلایل افزایش تعداد مبتلایا و فوتی های ناشی از بیماری کرونا توسط ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خبر داد و گفت: نقاط و مکان های موجب شیوع بیماری کرونا تعطیل می شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر محمد علی شجاعی در برنامه تلویزیونی پلاک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس از شبکه اترک استان گفت: مردم باید برای حفظ جان خود و عزیزانشان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
شجاعی با تاکید بر اینکه شیوع و اپیدمی ویروس کرونا تمام جهان را درنوردیده و نمی توانیم زندگی را تعطیل کنیم، افزود: حفظ جان و سلامت مردم به ما می گوید پروتکل های بهداشتی را باید رعایت کنیم. 
وی خبر داد: از ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خواسته ام با تحلیلی دقیق نقص ها و اشکالات ناشی از افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا بررسی و آسیب شناسی کند تا در صورت نیاز نقاط مشکل زا برای حفظ جان مردم تعطیل شود. 
شجاعی با اشاره به اینکه ۴ شهرستان استان در وضعیت قرمز هستند و در کل تعداد مبتلایان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا در استان در حال افزایش است، گفت: بعد از آسیب شناسی اگر به نتیجه برسیم باید حوزه ای تعطیل شود مدیر مربوطه باید پاسخگو باشد.
وی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل عمومی کم و حدود ۳۰ درصد است از شهرداران خواسته ایم به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و ما نیز ورود می کنیم تا اجباری برای حفظ دستورعمل های بهداشتی به وجود بیاید.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۵۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده