۱۳۹۹/۱۲/۱۱
معاون سیاسی استاندار تاکید کرد:

حال خوب حوزه ارتباطات استان برای برگزاری انتخابات

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: حال حوزه ارتباطات استان برای برگزاری انتخابات در سال ۱۴۰۰ خوب است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، احمد برادران در کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان انتخابات را مظهر مشارکت مردم توصیف کرد و گفت: از 25 فرآیند انتخابات ۲۴ فرآیند الکترونیکی است که موجب افزایش سرعت، دقت و امنیت انتخابات می شود.
برادران افزود: به رغم تمامی محدودیت ها و تحریم ها از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز شاهد ارائه خدمات برجسته و قابل توجه در بخش های مختلف به ویژه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستیم.
وی با تاکید بر اطلاع رسانی شایسته خدمات انجام شده از سوی نظام به مردم، افزود: در شرایط شیوع بیماری کرونا همه متوجه لزوم گسترش و توسعه حوزه ارتباطات شدند و امروز شاهد تحول بزرگی به ویژه در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی مجازی، جلسات اداری ویدئو کنفرانسی و تجارت الکترونیک هستیم.
برادران با اشاره به وجود 700 دکل مخابراتی در استان، گفت: حال حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان خوب است و امروز بیش از 80 درصد مردم استان از اینترنت استفاده می کنند.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده